اختصاصی عبارت

بزرگترین دشمن حسین‌زادگان که در برابر حسینی پور کوتاه آمد

فرض کنید علیرغم تمامی مشکلات و ناکامی های فعلی مخصوصا در حوزه اقتصادی، کرونا نیز همچنان ترکتازی می‌کرد. آنوقت فقط خدا می‌داند امروز مردم مازندران در چه شرایطی به‌سر می‌بردند.

عبارت – گروه سیاسی: در هفته‌های اخیر که شاهد افزایش انتقادها از دولت به دلیل اعمال قوانین تازه در حوزه بنزین بودیم، قوه مجریه بعد از لغو ماجرای محدودیت، سعی کرده در آستانه هفته دولت، خود را با دولت قبلی مقایسه کرده و نشان دهد که از آنها بسیار موفق‌تر بوده است. قضاوت در این مورد البته با افکار عمومی است اما ذکر یک نکته در این رابطه خالی از لطف نیست. مخصوصا اینکه در مازندران تلاش می‌شود که استاندار سابق مازندران را کاملا ناکام و درمانده نشان دهند و بارها در محافل سیاسی شنیده شده است، حسین‌زادگان یکی از بدترین استانداران تاریخ مازندران بعد از انقلاب بوده است.

در اینکه حسین‌زادگان نتوانست توقعات را برآورده کند شکی نیست اما نباید از یاد برد بزرگترین دشمن او، امروز تسلیم شده و دیگر یارای مقابله با حسینی پور استاندار جدید مازندران را ندارد.

آن دشمن کسی نیست جز ویروس کرونا که عملا تمام دوران استانداری حسین‌زادگان را در بر گرفت و سرفصل اصلی تمامی جلسات بود. حسینی پور اما درحالی بر مسند نشست که کرونا آخرین نفس‌ها را می‌کشید و عملا در سال ۱۴۰۱ دیگر قدرتی برای زمین گیر کردن مدیران نداشت. در این راه نباید تلاش‌های دولت سیزدهم در واردات واکسن را نادیده گرفت، اما نباید از یاد برد که در آغاز این پاندمی هنوز خبری از تولید واکسن نبود.

حالا فرض کنید علیرغم تمامی مشکلات و ناکامی های فعلی مخصوصا در حوزه اقتصادی، کرونا نیز همچنان ترکتازی می‌کرد. آنوقت فقط خدا می‌داند امروز مردم مازندران در چه شرایطی به‌سر می‌بردند.

 

 

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x