دادستان مرکز مازندران خبر داد:

تشکیل پرونده قضایی برای متخلفان پروژه کمربندی فریدونکنار

دادستان مرکز مازندران از تشکیل پرونده قضایی برای متخلفان پروژه کمربندی فریدونکنار خبر داد.پروژه پل کمربندی فریدونکنار که بیش از ۲۰ سال از کلنگ‌زنی آن گذشته هنوز به مرحله بهره‌برداری نرسیده و دو مرتبه دیواره‌های آن ریزش کرد.

محمد کریمی در گفت‌وگو از ورود دستگاه قضایی به پرونده پل کمربندی فریدونکنار خبر داد و اظهارکرد: باتوجه به اتفاقاتی که درخصوص پروژه پل کمربندی فریدونکنار رخ داده دستگاه قضایی برای پیگیری تخلفات احتمالی نسبت به این موضوع تشکیل پرونده داد.

وی با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی که متخلف هستند برای ارائه توضیحات به مقام قضایی دعوت می‌شوند، خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌های مرتبط باید پاسخگوی اتفاقات رخ داده در پروژه پل کمربندی فریدونکنار باشند.

دادستان مرکز مازندران تصریح کرد: به نوبت همه افراد و دستگاه‌هایی که در گذشته و یا اکنون با ترک فعل و یا تخلف موجب عقب‌افتادگی و یا اشکالات در پروژه پل کمربندی فریدونکنار شدند مورد پیگیری قضایی قرار می‌گیرند.

به گزارش بلاغ، پروژه پل کمربندی فریدونکنار که بیش از ۲۰ سال از کلنگ‌زنی آن گذشته هنوز به مرحله بهره‌برداری نرسیده و دو مرتبه دیواره‌های آن ریزش کرد.

مطالب مرتبط

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x